DVO 2018


Vráťte sa spolu s nami


k našej udalosti roka - k 27. ročníku odbornej konferencie Dieťa v ohrození, na ktorej sme tento týždeň po prvýkrát udelili ocenenia osobnostiam poradenstva. Ďakujeme, že ste boli s nami!

PDFZborník DVO 2018

Posledná šanca prihlásiť sa na skvelé workshopy


V rámci 27. ročníka odbornej konferencie Dieťa v ohrození sa budú konať PRED a POST konferenčné workshopy. Pre účasť na workshopoch je potrebné uhradiť poplatok. Uhradením jedného poplatku sa môžete zúčastniť viacerých workshopov. Pre študentov a penzistov sú dostupné zľavy. Pre účasť na workshopoch nie je nutná registrácia na konferenciu.
Bližšie informácie nájdete TU: PDFA4 formát | PDFširokouhlý formát

Workshopy sa platia pred ich začiatkom na mieste konania. Dospelí: 20 Eur. Študenti a penzisti: 10 Eur.

Ponuka workshopov:


Dňa 7.11. 2018 o 10.°° hod.
Yardena STEIN- ROTTENBERG (Izrael): TIME-BANKING

Dňa 8. 11. 2018 o 14. °° hod.
Dr. Jürgen RUDOLPH (Nemecko): COCHEMSKÝ MODEL V PRAXI

Dňa 8.11. 2018 o 14.°° hod.
Prof. Dr. Hristo KYUCHUKOV (Poľsko) - Dr. Milan SAMKO (SR):
Nástroje na meranie vedomostí u bilingválnych detí
Pozvánka na konferenciu: Dieťa v ohrození 2018


Tohtoročná konferencia Dieťa v ohrození bude oživená netradičnými, no v praxi veľmi osvedčenými, interaktívnymi formami. Viac informácií nájdete v priloženej pozvánke.


Ocenenie Osobnosť poradenstva


Poznáte osobnosti poradenstva? Môžu to byť výchovní, kariéroví poradcovia, psychológovia, skrátka ľudí v poradniach, ktorých si vážite. V týchto dňoch ich môžete nominovať na Osobnosť poradenstva. Viac o ocenení, ktoré sa na Slovensku bude udeľovať úplne po prvý raz 7. novembra v Bratislave, na konferencii Dieťa v ohrození, nám povedala riaditeľka Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie – Janette Motlová.

Audio si môžete vypočuť tu:

Odovzdávanie ocenenia: Osobnosť poradenstva pre deti a rodiny


Na tohtoročnej medzinárodnej odbornej konferencii Dieťa v ohrození 2018 organizovanej VÚDPaP-om sa bude konať 1. ročník odovzdávania ocenení osobnostiam poradenstva. Viac sa dozviete v nasledujúcom videu.Ak máte záujem nominovať Osobnosť poradenstva, formulár nájdete TU: goo.gl/forms/zi2uum1cnsSDDFg43
PDFŠtatút ocenenia Osobnosti poradenstva nájdete TUKonferencia Dieťa v ohrození 2018 - (7.- 8.11. 2018)


Máme tu pomaly jeseň a tak opäť, ako každý rok, prichádza čas príprav na XXVII. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Dieťa v ohrození 2018 (viď. príloha). V porovnaní s minulými ročníkmi nás čakajú drobné zmeny, tak sa nechajte prekvapiť. Ste srdečne vítaní.

PDFSave The Date TU
 
Európska únia | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR | Operačný program vzdelávanie | VUDPaP | Komplexný poradenský systém VUDPaP

Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť / Projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ
 
prihlasenie